FIRMY, KTERÉ NÁM NEZAPLATILY

Vzhledem k tomu, že se tento rok (2019) potýkáme s naprosto fatální platební morálkou našich klientů, především z řad korporátní sféry, rozhodli jsme se zveřejnit jejich seznam a dát tak ostatním obchodním partnerům najevo, že mají být při navazování obchodního vztahu s těmito subjekty obezřetní. V ideálním případě s nimi obchodní vztah vůbec nenavazovat. Věřte, že předtím, než jsme se rozhodli pro tento krok, použili jsme všechny dostupné prostředky jak získat své peníze zpět. Bohužel bez účinku. Korporát je prostředí kde alibismus a nezodpovědnost jenom kvete. Někteří mají asi stále pocit, že se schová za korporát a nedosáhne na něj ruka spravedlnosti. 

1. PEPSI-COLA GENERAL BOTTLERS POLAND SP. Z O.O.

Pijete rádi colu? A Pepsi jistě také. Až si ji zase koupíte vzpomeťe si na fakt, že se jedná o společnost, která vydělává ročně miliardy dolarů. Ale zaplatit €5000 je neskonalý problém. Tak pijte dále! Pijte více! Třeba tak ještě někdy uvidíme své peníze. 
 

DLUŽNÁ SUMA: do €5000


 

 

EPILOG: Chtějte vždy zálohy! Pokud Vás budou tlačit do rohu, nedejte se a na záloze trvejte. Klidně 80/90%. Pokud to nebudou chtít přijmout - nepodepisujte žádný kontrakt a najděte si solventnějšího partnera. 

Tak vymáhání zdar!